Domy modułowe – seria Romb House

Gotowe domy modułowe są składane z większych elementów łączonych w moduły jeszcze w fabryce. Ich montaż na placu budowy jest więc wyjątkowo prosty i szybki. Po zmontowaniu gotowa konstrukcja często nie wymaga już żadnych prac wykończeniowych.

Najważniejszą zaletą domów modułowych jest krótki czas ich budowy, ale nie tylko. Takie konstrukcje odznaczają się bowiem wyjątkową precyzją wykonania elementów i szczelnością poszczególnych warstw, co przekłada się na solidność oraz energooszczędność budynku.

Dom modułowy 35 m2 bez pozwolenia:

Dom modułowy w kwadracie

Projekt w kwadracie gwarantuje optymalne warunki cieplne oraz najmniejsza powierzchnię komunikacyjną.

Dom modułowy w literze I

Projekt w kształcie wyraźnie podłużnego prostokąta jest niezwykle stylowym budynkiem o ciekawym rozmieszczeniu pomieszczeń, które zapewnia wyjątkową prywatność

Dom modułowy w literze L

Projekt w kształcie litery L pozwala na uzyskanie tarasu z łatwym dostępem zarówno z salonu jak i dodatkowego pokoju, co sprawia, że jest właściwym wyborem dla spotkań z przyjaciółmi

Przenośna konstrukcja w technologii stalowej – mobilność i trwałość

Wybierz swoją wersję wyposażenia

Idealna dla osób, które chcą jak najniższym kosztem urzeczywistnić swoje marzenia o domu i większość prac chcą wykonać własnym sumptem lub przy udziale własnych ekip.
Wersja Basic to domek dostarczony w standardzie deweloperskim.

Poproś o wycenę wybranej opcji

Idealna dla osób, które cenią swój czas i preferują gotowe rozwiązania. Jest to dom dopasowany do podstawowych potrzeb klienta w wersji deweloperskiej dodatkowo wyposażony w zależności od wyboru w:

  • Instalacja elektryczna – 1-fazowa lub Instalacja elektryczna – 3-fazowa
  • Instalacja wodno-kanalizacyjna
  • Instalacja wentylacyjna
  • Instalacja fotowoltaiczna o mocy 2,5 kWp, 3,6 kWp lub 4,9 kWp
  • Pompa ciepła (grzanie + chłodzenie) o mocy 3,2 lub 5,0 kW
  • Grzejniki elektryczne

Poproś o wycenę wybranej opcji

To opcja idealna dla osób ceniących swój czas ale także komfort i prestiż, chcących cieszyć się rozwiązaniem „pod klucz”.

Opcja ta zawiera wszystkie elementy opcji Basic, wybrane przez klienta opcje z wersji Standard – oraz dodatkowe elementy zgodne z indywidualnymi preferencjami takie jak kompletny biały montaż, indywidulane wykończenie zewnętrzne (taras / zadaszenie etc)

Przykładowy rzut domu

Przykładowe wizualizacje domów

Galeria realizacji

Jesteś zainteresowany, masz pytania?